طی نامه ای خطاب به مسوولین جامعه ی پزشکی لرستان اعلام شد؛

آمادگی شبکه ی گسترده ی اساتید بسیجی برای مقابله ی جهادی با شیوع کرونا در لرستان

ریاست سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان ضمن تقدیر از زحمات جامعه ی پزشکی لرستان برای هرگونه همکاری جهادی در این زمینه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان، ریاست این سازمان طی بیانیه ای ضمن تقدیر از مجاهدتهای جامعه ی پزشکی و سلامت کشور در‌مقابله با بیماری کرونا برای هرگونه همکاری جهادی اعلام امادگی کرد
در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکَارِهِ، وَ یَا مَنْ یَفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ یَا مَنْ یُلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَى رَوْحِ الْفَرَجِ. ذَلَّتْ لِقُدْرَتِکَ الصِّعَابُ.  وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِکَ الْأَسْبَابُ.

(ای آنکه گرهِ کار‌های فرو بسته به سر انگشت تو گشوده می‌شود، و‌ای آن که سختیِ دشواری‌ها با تو آسان می‌گردد، و‌ای آن که راه گریز به سوی رهایی و آسودگی را از تو باید خواست. سختی‌ها به قدرت تو به نرمی گرایند و به لطف تو اسباب کار‌ها فراهم آیند. - فرازی از دعای هفتم صحیفه سجادیه)

برادران ارجمند؛
جناب آقای دکتر نیکبخت (ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی)
و جناب سرهنگ ملک آرا (مسوول محترم بسیج جامعه ی پزشکی لرستان)

به پاس مجاهدتهای شبانه روزی شما و مجموعه ی تلاشگران حوزه ی پزشکی و سلامت استان، در راستای مدیریت بحران و مواجهه ی مدبرانه با بیماری کرونا در لرستان، تقدیر از تمامی زحمات جامعه ی پزشکی، پرستاران و کادرهای درمانی را بر خود فرض واجب دانسته، آمادگی سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان را جهت هرگونه همکاری در قالب فعالیتهای جهادی اعلام می داریم.

با آرزوی صحت و سلامت برای همه ی خدمتگزاران به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

دکتر علی نظری
رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان
(۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸)

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.